Hakkımızda

10 yılı aşkın süredir çeşitli kurumlara bilişim sektöründe hizmet veren Random Yazılım günümüzün en zor yazılım ihtiyaçlarına çözüm sunan ve her geçen gün kendini geliştiren Türkiye’nin en iyi teknoloji danışmanı olarak sektörde yerini almıştır. Kendi geliştirdiği ürünler ile müşterilerine daha hızlı ve verimli teknoloji çözümleri sunmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine yönelik, müşteri fikirlerine de önem vererek özel uygulamalar geliştirmektedir. Geliştirme temelinden hareketle fikirden tasarıma, tasarımdan üretime ve satış sonrası desteğe kadar bir zincir içerisinde her safhayı kendi bünyesinde gerçekleştirebilecek kapasiteye sahiptir.

Günümüzde birçok kurumun ihtiyaç duyduğu sistemleri, yüksek düzeyde geliştirilen yazılımlar sayesinde daha kullanışlı ve profesyonel hale getirmeyi başarmıştır. Plazma Duyuru Panoları, Kiosk Sistemleri, POS Ödeme Sistemleri, Kartlı Ödeme Sitemleri ve Monitörlü Turnike Geçiş Sistemleri ile bilişim sektöründe hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Toplam kalite anlayışı yaşam felsefemizdir ve bu felsefeden asla ödün vermeyiz.

Müşterilerimizin iş ve yaşam kalitesini arttırmak için, kalitemizi doğru bilgi ve teknolojiyle besleyerek sürekli yüksek tutmaktayız.

Bu kalite anlayışını kendi müşterilerimizle paylaşmak ve onları rakiplerinin önüne taşımak birinci önceliğimizdir.